فارسی / English

درخشش شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی

درخشش شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی

در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی، دو طرح نوآورانه شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر به عنوان طرح های برتر توسط هیات داوران انتخاب شد و با کسب رتبه برتر و اهدای تندیس این جشنواره ملی، مورد تجلیل قرار گرفت.

در این مراسم که با حضور معاون معادن و فرآوری و معاون صنایع ماشین آلات و تجهیزات وزارت صمت و‌ توسط دانشگاه صنعتی شریف در این دانشگاه برگزار شد، از شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر دو طرح، «تولید بریکت اکسایدی از محصولات جانبی کارخانجات احیا و گندله سازی» و «طراحی و ساخت مخزن کنترل کننده فشار کولر گاز ریفورمر میدرکس» به عنوان طرح های نوآورانه برتر ایرانی موفق به دریافت لوح تقدیر و تندیس این جشنواره شدند.

هدف اصلی این جشنواره ملی، اشاعه جاری‌سازی نظام مدیریت نوآوری در شرکت های ایرانی و ترغیب شرکت ها برای انجام کارهای نوآورانه است.

در هشتمین جشنواره نوآوری برتر ایرانی، بیش از صدها طرح از شرکت های ایرانی در ممیزی فرآیندهای نوآوری بر اساس مدل مرجع نوآوری محصول (PIRM) مورد ارزیابی اولیه قرار گرفته و طرح های منتخب مجدد در مرحله بعد توسط ارزیابان دانشگاه صنعتی شریف مورد ارزیابی نهایی با بازدید میدانی از طرح ها در شرکت ها قرار گرفت.