فارسی / English

حضور فعال شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در رویداد کرمان آیدکس

حضور فعال شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در رویداد کرمان آیدکس

دومین رویداد بین المللی سرمایه گذاری و توسعه استان کرمان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» عصر امروز با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، رییس سازمان بورس کشور، استاندار کرمان، رییس اتاق بازرگانی ایران، مسئولین کشوری و استانی و فعالان عرصه صنعت و اقتصاد در کرمان آغاز به کار کرد.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با دایر نمودن غرفه در نمایشگاه کرمان آیدکس و مشارکت مدیران و کارشناسان در پنل های تخصصی و همایش ها، در این رویداد بین المللی حضوری پررنگ داشت.

معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، استاندار کرمان، رییس اتاق بازرگانی،صنایع و معاون کشور و برخی مدیران کل استان کرمان در بازدید از غرفه شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در جریان آخرین دستاوردها، عملکرد و طرح های توسعه شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر قرار گرفتند.

همچنین در این رویداد مهندس جواهری معاون مهندسی و توسعه شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر یکی از سخنرانان پنل تخصصی فولاد این رویداد با عنوان «تاکید بر سرمایه گذاری در صنایع پایین دستی زنجیره تولید فولاد» بود.

کرمان آیدکس ۲۰۲۴ تا پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ماه در محل دانشگاه تحصیلات تکمیلی کرمان (هایتک) واقع در انتهای بلوار هفت باغ علوی از ساعت ۸ الی ۱۴ دایر است.