فارسی / English

در همایش بیستمین دوره جایزه ملی تعالی

اهدای تندیس بلورین جایزه ملی تعالی به شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

در همایش بیستمین دوره جایزه ملی تعالی

اهدای تندیس بلورین جایزه ملی تعالی به شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در همایش بیستمین دوره جایزه ملی تعالی که دیروز در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، نتایج ارزیابی عملکرد سال 1400 شرکت‌ها اعلام و شرکت‌های برتر برای دریافت تندیس یا گواهینامه جایزه ملی تعالی معرفی شدند.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر موفق شد تندیس بلورین بیستمین دوره جایزه ملی تعالی را در بخش ساخت و تولید دریافت کند. به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در همایش بیستمین دوره جایزه ملی تعالی که دیروز در محل سازمان مدیریت صنعتی برگزار شد، نتایج ارزیابی عملکرد سال 1400 شرکت‌ها اعلام و شرکت‌های برتر برای دریافت تندیس یا گواهینامه جایزه ملی تعالی معرفی شدند. در این مراسم که با حضور علی نبوی معاون وزارت صمت و رئیس هیات عامل ایدرو برگزار شد، محمد محیاپور مدیر عامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر تندیس بلورین جایزه تعالی را دریافت کرد. این شرکت سال گذشته هم گواهینامه چهار ستاره جایزه تعالی را دریافت کرده بود و به این ترتیب با دریافت این تندیس به افتخارات قبلی شرکت افزوده شد. جایزه ملی تعالی سازمانی هر ساله با هدف ايجاد فضاي رقابتي با هدف تعالي سازمان‌ها، تشويق سازمان‌ها براي انجام عمليات خودارزيابي و شناخت نقاط قوت و زمينه‌هاي قابل بهبود، و ايجاد فضاي لازم براي تبادل تجربيات موفق در سطح کشور به سازمان‌های سرآمد اعطا می‌شود.
در این دوره از جایزه ملی تعالی سازمانی از مجموع ۵۵ سازمان واجد شرایط ارزیابی ۲ سازمان موفق به دریافت تندیس طلایی، ۱۷ سازمان موفق به تندیس بلورین و ۱۳ سازمان موفق به دریافت تقدیرنامه و ۹ سازمان موفق به دریافت تهعد به تعالی شدند. شرکت‌های ارزیابی شده در حوزه‌های معدنی و فولادی، خودروسازی، حمل و نقل ریلی، بازرگانی و سرمایه‌گذاری، بیمه، فناوری اطلاعات، خدمات مهندسی، نفت و گاز و پتروشیمی، ‌شهرداری و… فعالیت می‌کنند.