فارسی / English

آگهی جذب نیرو

آگهی جذب نیرو

شركت توسعه آهن و فولاد گل گهر در نظر دارد جهت تکمیل نيروي انساني مورد نياز خود و پیمانکاران از بین داوطلبان مرد و بومی استان به صورت قرادادی مطابق جدول زیر از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و روانشناختی اقدام به جذب نیرو نماید.
افرادی که متقاضی حضور در آزمون می باشند، می توانند برای ثبت نام از تاريخ 16/ 02/ 1400 تا تاریخ 31/ /02/ 1400 با مراجعه به سایت WWW.GISDCO.COM ثبت نام و پس از مطالعه دقيق مفاد آگهي و با توجه به شرايط ذكر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمايند.

جدول رشته های مورد نیاز

رشته

گرایش

مقطع تحصیلی

برق

قدرت ، کنترل ، الکترونیک، مخابرات

کارشناسی و بالاتر

مکانیک

سیالات ، جامدات ، طراحی کاربردی

کارشناسی و بالاتر

مهندسی صنایع

کلیه گرایش ها به جز ایمنی

کارشناسی و بالاتر

کامپیوتر

کلیه گرایش های مهندسی کامپیوتر، مهندسی فناوری اطلاعات (IT) و علوم کامپیوتر

کارشناسی و بالاتر

متالورژی

صنعتی ، شناسایی و انتخاب مواد ، استخراج فلزات ، جوشکاری  ، خوردگی

کارشناسی و بالاتر

شیمی

محض و کاربردی

کارشناسی و بالاتر

مدیریت

بازرگانی ، صنعتی

کارشناسی و بالاتر

عمران

عمران- سازه

کارشناسی و بالاتر

حسابداری

 

کارشناسی و بالاتر

مهندسي صنایع گرایش ایمني صنعتي، مهندسي ایمني صنعتي، مدیریت HSE ،ایمني و بازرسي فني و محیط كار

 

 

کارشناسی و بالاتر

 

 • شرایط عمومی    

۱-۱-تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران
۱-۲-تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی
۱-۳- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم.
۱-۴-عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد. (با تأیید مراجع ذیصلاح)
۱-۵- عدم تعهد اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان ها به هر شکل ممکن
۱-۶-داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی با تأیید واحد طب كار شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر
۱-۷-عدم اعتیاد به هر گونه مواد مخدر، روان گردان و…(با تایید مراجع ذی صلاح و مورد تأیید واحد طب كار شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر)
1-8-  متقاضیان بایستی بومی استان کرمان باشند.

1-9- بومی شهرستان سیرجان، استان کرمان به افرادی گفته می شود که دارای یکی از شرایط زیر باشند:
الف : بومي هستم.
درصورتي كه شهرستان محل تولد يا شهرستان محل صدور شناسنامه شما شهرستان سیرجان یا استان کرمان باشد .
ب : فرزند افراد نظامي يا كارمند رسمي و پيماني دولت هستم و به تبعيت پدر ، محل تولد يا صدور شناسنامه شهرستاني غير از شهرستان سیرجان یا استان کرمان است.
درصورتي كه به تبعيت از پدر يا مادر كارمند رسمي و پيماني دولت يا نظامي خود در شهرستاني غير از شهرستان سیرجان یا استان کرمان متولد شده ايد، بايد مدارك اشتغال و مدارك بومي بودن پدر يا مادر خود (صفحه اول شناسنامه و كارت ملي) را ارسال نمائيد.
ج : غير بومي داراي سوابق تحصيلي در سیرجان یا استان کرمان مي باشم.
درصورتي كه داراي حداقل دو مقطع تحصيلي (ابتدائي، راهنمايي، دبيرستان) بصورت متوالي يا متناوب در شهرستان سیرجان یا استان کرمان، باشيد، بايد مدارك تحصيلي مرتبط را پس از تائيد سازمان آموزش و پرورش سیرجان یا استان کرمان ارسال نمائيد.
د : شروط بالا را ندارم اما به تبعيت  از همسر ساکن سیرجان یا استان کرمان هستم.
درصورتي كه به تبعيت همسر خود در شهرستان سیرجان یا استان کرمان ساكن شده ايد، بايد مدارك بومي بودن همسر خود (صفحه اول و دوم شناسنامه و كارت ملي) را ارسال نمائيد.
هـ : همسر يا فرزند افراد نظامي يا كارمند رسمي و پيماني دولت هستم و به تبعيت وي ساكن شده ام.
درصورتي كه به تبعيت از پدر، مادر يا همسر كارمند رسمي و پيماني دولت يا نظامي خود در شهرستان سیرجان یا استان کرمان ساكن شده ايد، بايد مدارك استخدامي و اشتغال پدر، مادر يا همسرخود را ارسال نمائيد.
متقاضیان می بایست هر یک از مدارک مربوط به بومی بودن را در زمان ثبت نام ضمیمه نمایند.

 • شرایط سنی

1-2- حداکثر سن مجاز برای داوطلبان شرکت کننده به شرح زیر می باشد.

سن مجاز بدون لحاظ کردن سابقه بیمه و سربازی 29  سال (یعنی متولدین 01/ 01/1371و بعد ازآن ) می باشد

حداکثر سن مجاز با لحاظ کردن سابقه بیمه و خدمت سربازی36 سال (یعنی متولدین 01/ 01/ 1364 و بعد ازآن ) می باشد

2-2- مدت زمان خدمت سربازی به سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد.
۲-۳-  به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط ، به سن مجاز داوطلبان افزوده خواهد شد. (حداکثر 5 سال)
3-2-1- شرکت توسعه آهن و فولادگل گهر هیچگونه الزام و تعهدی در قبال پذیرش سوابق کاری ارائه شده توسط پذیرفته شدگان ندارد.
۲-۴- شرط حداکثر سن در خصوص ایثارگران با رعایت موارد ذیل افزایش می یابد:
۲-۴-۱ داوطلبانی که در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل به صورت داوطلب خدمت نمودند به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین در صورت مجروحیت مدت بستری شدن و یا استراحت پزشکی آنان به حداکثر سن اضافه می‌شود.
۲-۴-۲ داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن بعثی و یا گروههای ضد انقلاب درآمده‌اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه به حداکثر سن اضافه می‌شود.
۲-۴-۳ افراد خانواده شهدا و جاویدالاثرها (همسر و فرزندان)، جانبازان بالای ۲۵ درصد و آزادگان به میزان ۵ سال به سن مجاز اضافه می‌شود.

 • شرایط معدل

۳-۱-داشتن حداقل معدل 14 برای رشته های مورد نیاز الزامی است.

 

 • شرایط مدرک تحصیلی 

۴-۱-مدارک دانشگاهی کسانی برای شرکت در آزمون قابل قبول است که از طریق آزمونهای سراسری دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی موفق به ورود شده باشند و یا از دانشگاه های معتبر خارج/ داخل از کشور، مدارک مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری را دریافت کرده باشند.
4-2-  دارا بودن مدرک تحصیلی و یا گواهی فراغت از تحصیل که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل، ریز نمرات (در خصوص مدارک تحصیلی که فاقد معدل می باشد) و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد. (گواهی تحصیلی یا لغو معافیت تحصیلی صادره برای حوزه نظام وظیفه مورد قبول نخواهد بود).
4-3- تایید مدارک فارغ التحصیلان دانشگاههای آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه و فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم تحقیقات و فناوری، الزامی است.
۴-۴-مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق سازمان مرکزی پیام نور و با درج پذیرش از طریق آزمون سراسری و با ذکر معدل کل صادر گردیده باشد.
4-5-  آن دسته از داوطلبانی که بر اساس الزامات این آگهی با مدرک تحصیلی بالاتر ثبت نام می نمایند در صورت قبولی و استخدام ، مزایای حقوقی شغل مورد تقاضا در آگهی را دریافت خواهند نمود.و شرکت هیچگونه تعهدی نسبت به پذیرش مدرک بالاتر آنها را ندارد.
تذکر: داوطلبانی که تاریخ فراغت از خدمت نظام وظیفه و یا معافیت دائم و تاریخ اخذ مدرک تحصیلی آنان بعد از تاریخ 01/ 04/ 1400 باشد به هیچ وجه مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

 • اولویتها

۵-۱- اختصاص ۱۰% کل پذیرفته شدگان( در صورت نياز به جذب) به افراد درجه یک خانواده معزز شاهد و جانبازان بالای ۲۵% مشروط بر این که حداقل 60% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز را کسب کرده باشد.

5 -2-  افراد بومی سیرجان دارای امتیاز می باشند .
5-3-  در شرایط مساوی اولویت با افرادی است که دارای سابقه کار بالاتری هستند.

 • نحوه ثبت نام و مهلت آن

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز  سی و یکم اردیبهشت هزار و چهارصد (31/02/1400) فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تمدید نخواهد بود)
۶-۱- مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن
۶-۲-داوطلبان جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشند.
حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از 5۰ کیلوبایت و حجم فایل حاوی سایر مدارک اسکن شده نباید بیشتر از 2مگابایت باشد.
-1) عکس داوطلب ۴×۳
-2) مدرک تحصیلی
-3) کارت ملی
-4) صفحه اول و دوم شناسنامه
-5) کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم.
-6) مدارک ایثارگری موضوع بند ۲-۴
-7) مدارک بومی بودن موضوع بند ۲-۵
-8) مدارک سابقه بیمه
-9) گواهی دوره های آموزشی
هنگام ثبت نام در سایت، داوطلبان باید تمام مدارک فوق را در یک فایل با فرمت zip بر روی سایت ثبت نام بارگزاری نمایند. حجم فایل ارسالی حتما باید کمتر از 2 مگابایت باشد.
6-3- ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود در سایت به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.
6-4- داوطلبان پس از ثبت نام باید حداکثرتا 72 ساعت بعد به سایت مذکور مراجعه کرده و با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت چاپ صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.
تبصره : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده (موضوع بند 2-6 فراخوان) و کپی آنها را به همراه داشته باشند.

 • نحوه برگزاری آزمون

۷-۱- آزمون به صورت چهارگزینه‌ای/کتبی و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.
۷-۲-منابع آزمون متعاقباً از طریق سایت آزمون اعلام خواهد شد.
۷-۳- امتیاز آخرین نفر پذیرفته شده نباید از حداقل ۶۰% میانگین نمره تعداد نفرات مورد نیاز کمتر باشد.
7-4- جهت آشنایی بیشتر، مطالعه کتابچه “معرفی شرکت توسعه آهن و فولادگل گهر” الزامی است.. این کتابچه در سایت شرکت قرار دارد.

 • توضیحات مهم

۸-۱- چنانچه داوطلب با ذکر مشخصات غیر واقعی در فرم ثبت نام اقدام به شرکت در مصاحبه نماید، با مشخص شدن عدم صحت مندرجات در مراحل بعدی (حتی در صورت پذیرش در آزمون و اشتغال به کار) موضوع بکارگیری وی منتفی و در صورت لزوم مورد پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
۸-۲-  بدیهی است قبولی در آزمون کتبی به منزله جذب نهایی فرد نمی باشد بلکه مراحل جذب شامل قبولی در مصاحبه تخصصی و روانشناختی، و معاینات پزشکی و تایید فرد توسط کمیسیون مربوطه می باشد که در صورت پذیرش داوطلب در هر کدام از مراحل قید شده از ایشان برای انجام مراحل بعدی دعوت به عمل خواهد آمد.
۸-۳- افراد متقاضی باید از نظر جسمانی و فیزیکی توانایی انجام کار در مشاغل مورد نیاز را دارا باشند.
۸-۴- نحوه اشتغال و محل خدمت افراد، پس از قبولی نهایی توسط شرکت تعیین می گردد.
8-5-  چنانچه هریک از داوطلبان در یکی از شرکتهای همکار و یا همگروه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر شاغل باشند، لازم است تا قبل از تاریخ 31/02/1400 از شرکت مربوطه استعفا داده و درخواست استعفا را به همراه رضایت نامه کارفرما به همراه سایر مدارک ارائه نماید.

8-5-1-  شرکت های هم گروه (مجتمع معدنی و صنعتی گل گهر ، توسعه آهن و فولاد گل گهر ، جهان فولاد ، گهر زمین، گهر انرژی) شرکت هایی هستند که درصدی از سهام آنها متعلق به شرکت معدنی و صنعتی گل گهر است.

8-5-2- شرکت های همکار (گهرروش ، نظم آوران ، پاریز پیشرو ، گهر همکار ، آرمان گهر ، گهر ترابر ) شرکت هایی هستند که به صورت پیمانکاری با شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و یا شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر قرارداد دارند.

 • دریافت کارت آزمون

۹-۱-دریافت کارت ورود به جلسه برای داوطلبان، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، امکان‌پذیر است.

 • برگزاری آزمون

زمان و نحوه برگزاری آزمون متعاقباً از طریق سایت اعلام خواهد شد.

 • اعلام نتایج آزمون

11-1-  نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه فقط از طریق سایت مذکور اعلام خواهد شد.
11-2-  داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از ساعت 8 تا 12 با شماره تلفن 31294461 و یا از ساعت 15 تا 17 با شماره تلفن 09301720922 تماس حاصل نمایند.