فارسی / English

آرشیو اخبار

حضور فعال شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در رویداد کرمان آیدکس

دومین رویداد بین المللی سرمایه گذاری و توسعه استان کرمان «کرمان آیدکس ۲۰۲۴» عصر امروز با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور، رییس سازمان بورس کشور، استاندار کرمان، رییس اتاق بازرگانی ایران، مسئولین کشوری و استانی و فعالان عرصه صنعت و اقتصاد در کرمان آغاز به کار کرد.

امروز با حضور رییس‌جمهور از کارگران نخبه کشور تجلیل شد؛

انتخاب کارگر نمونه و نخبه کشوری از شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر

دکتر رئیسی رئیس‌جمهوری اسلامی ایران امروز در آیین سی‌وپنجمین جشنواره ملی امتنان حضور یافت و از کارگران نمونه و نخبه، گروه‌های کارگری و واحدهای نمونه صنعتی به مناسبت فرارسیدن روز کار و کارگر تجلیل کرد.

به همت کارکنان شرکت و پیمانکاران؛

شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر سال جهش تولید را با ۲۴ رکورد در فروردین‌‌ماه آغاز کرد

با تلاش، کارکنان و پیمانکاران و پشتیبانی همه مدیریت‌ها مجموعا ۲۴ رکورد شامل ۱۸ رکورد تولید روزانه و ماهانه همراه با ارتقای سطح کیفی محصول، ۴ رکورد حمل، بارگیری و فروش و ۲ رکورد پایداری در بخش‌های مختلف شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در فروردین ماه ۱۴۰۳ ثبت شد.

در اولین روز سال جدید صورت گرفت؛

دیدار نوروزی مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر با کارکنان و پرسنل خطوط تولید

مدیرعامل، معاونین و جمعی از مدیران ارشد شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر امروز و دقایقی پس از تحویل سال جدید با حضور در مجموعه شرکت، به دیدار کارکنان شیفت و‌ پرسنل ‌پرتلاش خطوط تولید و کارخانه در حال احداث فولادسازی و نورد گرم رفتند.

درخشش شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر در جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی

در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره ملی نوآوری برتر ایرانی، دو طرح نوآورانه شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر به عنوان طرح های برتر توسط هیات داوران انتخاب شد و با کسب رتبه برتر و اهدای تندیس این جشنواره ملی، مورد تجلیل قرار گرفت.

در بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌عمومی‌ ایران؛

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر تندیس و جایزه «مدیریت پایداری» را دریافت کرد.

شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر در بیستمین کنفرانس بین‌المللی روابط‌ عمومی‌ و سومین جشنواره مردم‌ داری ایران، تندیس و جایزه ویژه «مدیریت پایداری» را دریافت کرد.