141 بازدید
image_print

مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد در کمیته شرایط اضطراری پیشگیری از کرونا

مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد در کمیته اضطراری پیشگیری از کرونا:
پروتکل های پیشگیری از شیوع کرونا در دستور کار قرار گرفت

کمیته شرایط اضطراری شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر با محوریت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تشکیل جلسه داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه آهن و فولاد و از آنجایی که مقابله با ویروس کرونا یک بسیج همگانی را می‌طلبد، جلسه شرایط اضطراری این شرکت با هدف شناسایی، پیشگیری، آموزش و آگاه سازی در خصوص ویروس کرونا تشکیل شد. محمد محیاپور مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد آمادگی حداکثری آحاد جامعه جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را یک اصل مهم خواند و گفت: اولویت هر جامعه در این شرایط صیانت از سرمایه انسانی است و این سرمایه در مقابل خطر ابتلا به کرونا حفظ نمی شود مگر با عملیاتی نمودن مولفه های پیشگیرانه و ارتقاء سطح دانش همگانی به ویژه همکاران شرکت توسعه آهن و فولاد در خصوص مسائلی چون بهداشت فردی، محیطی، عمومی و استمرار پروتکل های اجرایی در راستای صیانت از سلامت کارکنان و جامعه.
وی افزود: نظارت مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست بر مجموعه موارد ذکر شده می تواند کمک شایانی به پیشگیری از گسترش این ویروس در جامعه نماید. محیاپور خاطرنشان کرد: پیرو دستورالعمل های ابلاغی از سوی دستگاه ها و مراجع ذیصلاح در اسرع وقت ساز و کارهای لازم در راستای صیانت از سلامت کارکنان و جامعه در دستور کار قرار گرفت و با تشکیل کمیته شرایط اضطراری آماده همراهی با سایر دستگاه ها به منظور مقابله با کرونا هستیم.
وی افزود: به منظور اجرایی نمودن پروتکل های مدنظر در گام نخست برای بانوان شاغل در شرکت دورکاری در نظر گرفته شد و در گام بعدی نیروهایی که دارای علائم شبه آنفولانزا و سرماخوردگی بودند پایش و چکاپ روزانه شدند. مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد خاطرنشان کرد: کاهش ساعت کاری، الزام استفاده از ماسک و دستکش در محیط کار، الزام معرفی افراد مشکوک به واحد اورژانس، لغو ثبت انگشت ورود و خروج، ضدعفونی مستمر اماکن و سرویس های ایاب و ذهاب، آموزش چهره به چهره پرسنل، لغو ماموریتهای خارج از استان، تعطیلی رستوران ها و آبدارخانه های شرکت و… از دیگر کارهایی است که در خصوص مقابله با ویروس کرونا در این شرکت انجام شده است.
محیاپور افزود: در راستای آگاهی رسانی و اطمینان از فرآیندهای پیشگیرانه در سطح شرکت، دستورالعمل پیشگیری و فرایند مواجهه با ویروس کرونا توسط مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست تدوین و به کلیه پیمانکاران ابلاغ گردیده است و بر اجرای آن نظارت سختگیرانه اعمال می‌شود.
وی تاکید کرد: به منظور همراهی و تعامل با دانشکده علوم پزشکی شهرستان سیرجان، همسو با این دانشگاه عمل نموده و در راستای تامین تجهیزات حفاظت فردی و محلول های ضدعفونی و حضور در جلسات ستاد پشتیبانی مدیریت کرونا در فرمانداری اقدام نموده ایم تا ضمن مقابله با شیوع این ویروس، بخشی از مسئولیت های اجتماعی خود را به انجام برسانیم.

کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر می باشد.

Golgohar Iron & Steel Development Co